خدمات آموزشی مرکز زبان اوستا

خدمات آموزشی مرکز زبان اوستا

مرکز زبان اوستا برگزار کننده ی دوره های عمومی انگلیسی در جهت تقویت مهارت های خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن است. برای این منظور، آموزش و فراگیری با استفاده از شیوه های مدرن و بر مبنای مکالمه انجام می شود.

کتاب های American English Fileیک دوره چهار مهارته یادگیری زبان انگلیسی است که به کمک اصول مکالمه، متون جذاب و تمرکز بر تلفظ صحیح سعی بر این دارد تا دانش آموزان و دانشجویان را به صحبت کردن علاقه مند کند.این کتاب ها با استفاده از موضوعات و متونی که برای زبان آموزان جذاب است، سعی در علاقه مند کردن آن ها به صحبت کردن و تقویت این مهارت درآنها دارد. این دوره با تاکید زیاد بر تلفظ هر چهار مهارت را در شما تقویت می کند. هم چنین به همراه این کتاب ها منابع گسترده ای از جمله سی دی های آموزشی، فیلم و وب سایت در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد.

دوره ی American English File تضمین می کند که زبان آموزان از سیستمی بهره مند شوند که علاقه به خواندن متون در آنها افزایش یابد.

پس از به وجود آوردن علاقه، American English File به شما در پرورش مهارت های مکالمه کمک می کند. یکی از راههای انجام این کار تمرکز بر تلفظ صحیح است.

نمی‌توان هر کسی را لایق عنوان «مشاور معتمد» دانست

این دوره شامل5 کتاب مجزا برای زبان آموزان سطوح elementary، pre-intermediate، intermediateو upper-intermediate و Advanced می باشد. تعداد ترم های برگزار شده برای هر کتاب در دوره های عادی و فشرده ی اوستا برابر است و هرکتاب در 4 ترم تدریس می شود.

لطفا درصورت تمایل، برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید.