دوره های آنلاین مرکز زبان اوستا

تضمین برگشت تمام وجه در اول دوره در صورت عدم رضایت

  • - اگر به هر دلیلی امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارید دوره های انلاین نیز همان بازدهی را دارند.
  • - برگزاری دوره کاملا شبیه به دوره های حضوری و باهمان محتوا و هزینه می باشد.
  • - کیفیت و خروجی اموزشی، دقیقا همانند دوره های حضوری ست.
  • - امکان استرداد100% هزینه پرداختی دوره، در صورت عدم رضایت از کلاس تا جلسه دوم پس از شروع دوره
  • - عضویت در گروه تلگرام برای ارائه تمرینات و اطلاع رسانی به زبان آموزان

دوره های عمومی بزرگسالان ( General Courses for Adults)

متد آموزشی این دوره بر مبنای کتاب های American English File می باشد.

Upper Intermediate Intermediate Pre Intermediate Elementary Starter
UI1 I1 PI1 El1 S1
UI2 I2 PI2 El2 S2
UI3 I3 PI3 El3
UI4 I4 PI4 El4
UI5 I5

دوره های پیشرفته(Cambridge courses)

آزمون های بین المللی FCE، CAE و CPE، از جمله آزمون های آکادمیک و حرفه ای زبان انگلیسی دانشگاه کمبریج انگلستان می باشند که هر ساله در 2700 مرکز در 130 کشور جهان برگزار می شوند؛ بیش از 12000 دانشگاه، مؤسسه آموزش عالی، سازمان و شرکت دولتی و خصوصی در سرتاسر جهان، پذیرای دارندگان مدرک قبولی در این آزمونها می باشند که از میان آنها می توان به دانشگاه کمبریج، انستیتو فناوری کالیفرنیا و ... و شرکت های سونی، بوش، موتورولا، HP، IBM، DHL و ... اشاره نمود؛ شایان ذکر است این مدارک تاریخ انقضاء نداشته و مادام العمر معتبر می باشند.

مرکز آموزش زبان های خارجی اوستا نیز همگام با هزاران مؤسسه و دانشگاه در سرتاسر جهان، اقدام به برگزاری دوره های آمادگی آزمون های بین المللی FCE، CAE و CPE نموده است؛ زبان آموزان این مرکز پس از اتمام دوره هایUI می توانند به دوره FCE، سپس CAE و در پایان CPE راه یابند و بدین ترتیب، آمادگی لازم برای شرکت در هریک از این آزمون ها را پس از اتمام هر دوره کسب نمایند.

دوره FCE از نظر سطح دانش زبانی (CEFR:B2) یا فراتر از متوسط (Upper-intermediate)، دوره CAE (CEFR:C1) یا پیشرفته (Advanced) و دوره CPE (CEFR:C2) یا عالی (Proficiency) می باشد که طی آنها زبان آموزان، ضمن ارتقاء و افزایش قابل ملاحظه دانش واژگان و گرامرزبان انگلیسی و تقویت بیش ازپیش مهارت های چهارگانه، نکات لازم جهت شرکت درآزمون های بین المللی FCE، CAE و CPE را می آموزند.

این دوره ها در حال حاضر در 15 ترم (دوره FCE در 5 ترم، دوره CAE در 5 ترم و دوره CPE در 5 ترم) برگزار می شوند؛ آزمون های کلاسی، آزمون های پایان ترم و آزمون های پایان هر دوره به نحوی طراحی شده اند که زبان آموزان را برای شرکت در آزمون های بین المللی FCE، CAE و CPE آماده سازند.

مرکز آموزش زبان های خارجی اوستا، افتخار دارد تا با اتکاء به تجربه سال ها آموزش زبان انگلیسی و بهره گیری از اساتید مجرّب در دپارتمان آمادگی آزمون های بین المللی زبان انگلیسی دانشگاه کمبریج FCE، CAE و CPE پذیرای زبان آموزان عزیز در دوره های آمادگی شرکت در این آزمون ها باشد.

CPE CAE FCE
CPE1 CAE1 FCE1
CPE2 CAE2 FCE2
CPE3 CAE3 FCE3
CPE4 CAE4 FCE4
CPE5 CAE5 FCE5


مشاهده دوره ها