درباره مرکز زبان اوستا

مرکز زبان های خارجی اوستا در سال 1389 آغاز به کار نمود. این مرکز مفتخر است زبان های انگلیسی و فرانسه و آلمانی را با دو هدف مشخص تسلط بر زبان و اخذ مدارک بین المللی معتبر آموزش دهد و همچنین با بهره گیری از عناصر زیر موفقیت زبان آموزان را تضمین می کند:

بهره گیری از کادر مدیریتی با سابقه و متخصص در زمینه های گوناگون.
دوره های زبان عمومی با بهره گیری از سیستم American English File و دوره های پیشرفته همچون CPE, CAE, FCE.
برگزاری کلاس های امادگی ازمون هایIELTS ، TOEFL،GRE، MSRT
به کارگیری اساتید حرفه ای و کارآزموده ای که سابقه تدریس در موسسات موفق کشور را دارند و با دقت هر چه تمام تر و طی مراحل ویژه گزینش شده اند.
بهره گیری از جدیدترین سیستم های آموزشی وکتب منتشر شده از سال 2006 به بعد و استفاده از روش های آموزشی نوین که مدرسین در بدو ورود به عنوان کادر آموزشی به منظور یکنواختی در کادر تدریس فرا می گیرند.
برگزاری آزمونهای استاندارد در پایان هر ترم ونمونه آزمونهای CAE, FCE و CPE در پایان هر دوره.
آموزش فرانسه عمومی: کلاسهای اموزش فرانسه از سطوح مبتدی تا پیشرفته با بهره گیری از جدیدترین سیستمهای آموزش زبان فرانسه و با استفاده از متد Taxi
دوره های آمادگی آزمونهای TCF , TEF, DELF, DALF با مدیریت یکی از اساتید دانشگاه فردوسی
کلاسهای مکالمه در تمام سطوح
جلسات مشاوره جهت متقاضیان ادامه تحصیل در فرانسه
همچنین این مرکز مفتخر است زبان فرانسه را با اهداف مشخص تسلط بر زبان فرانسه، آمادگی جهت آزمون های بین المللی و همچنین آمادگی جهت مهاجرت آموزش دهد .

مسئولین ثبت نام در اوستا،همه روزه در دو شیفت صبح و بعداز ظهر از ساعت9صبح تا 9 شب آماده گی ارائه خدمات و پاسخگویی،تعیین وقت برای تعیین سطح و ثبت نام در دوره های مختلف فشرده و عادی را دارند.