خانه / دوره های آموزشی / دوره های عمومی برای بزرگسالان

دوره های عمومی برای بزرگسالان

دوره های عمومی برای بزرگسالان:

موسسه زبان اوستا برگزار کننده ی دوره های عمومی انگلیسی در جهت تقویت مهارت های خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن است. برای این منظور، آموزش و فراگیری با استفاده از شیوه های مدرن و بر مبنای مکالمه انجام می شود.

سیستم دوره های عمومی

کتاب های  American English File یک دوره چهار مهارته یادگیری زبان انگلیسی ست که به کمک اصول مکالمه، متون جذاب و تمرکز بر تلفظ صحیح سعی بر این دارد تا دانش آموزان و دانشجویان را به صحبت کردن علاقه مند کند. این کتاب ها با استفاده از موضوعات و متونی که برای زبان آموزان جذاب است، سعی در علاقه مند کردن آن ها به صحبت کردن و تقویت این مهارت در آنها دارد. این دوره هر چهار مهارت را در شما تقویت می کند و تاکید زیادی بر تلفظ دارد. هم چنین به همراه این کتاب ها منابع گسترده ای از جمله سی دی های آموزشی، فیلم و وب سایت در اختیار زبان آموزان قرار می دهد.

دوره ی American English File تضمین می کند که زبان آموزان از سیستمی بهره مند می شوند که می تواند علاقه به خواندن متونی که مستلزم بحث و تفکر هستند و صحبت کردن راجع به آن ها را در زبان آموزان را افزایش دهد.

پس از به وجود آوردن علاقه، American English File به شما در پرورش مهارت های مکالمه کمک می کند. یکی از راههای انجام این کار تمرکز بر تلفظ صحیح است.

این دوره شامل ۴ کتاب مجزا برای زبان آموزان سطوح elementary، pre-intermediate،  intermediateو upper-intermediate می باشد. تعداد ترم های برگزار شده برای هر کتاب در دوره های عادی و فشرده ی اوستا برابر است و هرکتاب در ۴ ترم تدریس می شود.

لطفا درصورت تمایل، برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید.

درباره‌ی avesta