خانه / تاریخچه

تاریخچه

مرکز زبان های خارجی اوستا در سال ۱۳۸۹ آغاز به کار نمود. این مرکز مفتخر است زبان های انگلیسی و فرانسه را با دو هدف مشخص تسلط بر زبان و اخذ مدارک بین المللی معتبر آموزش دهد و همچنین  با بهره گیری از عناصر زیر موفقیت زبان آموزان را تضمین می کند:

·       بهره گیری از کادر مدیریتی با سابقه و متخصص در زمینه های گوناگون.

·       دوره های زبان عمومی با بهره گیری از سیستم American English File و دوره های پیشرفته همچون CPE, CAE, FCE.

·       برگزاری کلاس های امادگی ازمون های IELTS  

·       به کارگیری اساتید حرفه ای و کارآزموده ای که سابقه تدریس در موسسات موفق کشور را دارند  و با دقت هر چه تمام تر و طی مراحل ویژه گزینش شده اند.

·       بهره گیری از جدیدترین سیستم های آموزشی وکتب منتشر شده از سال ۲۰۰۶ به بعد و استفاده از روش های آموزشی نوین که مدرسین در بدو ورود به عنوان کادر آموزشی به منظور یکنواختی در کادر تدریس  فرا می گیرند.

·        برگزاری آزمونهای استاندارد در پایان هر ترم ونمونه آزمونهای CAE, FCE  و   CPE در پایان هر دوره.

همچنین این مرکز مفتخر است زبان فرانسه را با اهداف مشخص تسلط بر زبان فرانسه، آمادگی جهت آزمون های  بین المللی و همچنین آمادگی جهت مهاجرت آموزش دهد .

  • آموزش فرانسه عمومی: کلاسهای اموزش فرانسه از سطوح مبتدی تا پیشرفته با بهره گیری از جدیدترین سیستمهای آموزش زبان فرانسه و با استفاده از متد Taxi
  • دوره های آمادگی آزمونهای TEF با مدیریت یکی از اساتید دانشگاه فردوسی
  • .کلاسهای آمادگی مصاحبه سفارت کانادا : مختص علاقه مندان به تحصیل یا مهاجرت به این کشور
  • کلاسهای مکالمه در تمام سطوح
  • جلسات مشاوره جهت متقاضیان ادامه تحصیل در فرانسه

مسئولین ثبت نام در اوستا،همه روزه در دو شیفت صبح و بعداز ظهر از ساعت۹ صبح تا ۸ شب آماده ی ارائه خدمات و پاسخگویی،تعیین وقت برای تعیین سطح و ثبت نام در دوره های مختلف فشرده و عادی می باشند.